logo.png

IDEA DOBREGO MIEJSCA

Dobre Miejsce to przystań dla wszystkich, którzy chcą się oderwać od codzienności, rutyny, pośpiechu i spędzić czas relaksując się w dobrym towarzystwie.

Jest u nas wiele ciekawych propozycji i z każdym miesiącem będą się pojawiać nowe. Przede wszystkim zapraszamy na warsztaty i zajęcia dla dzieci i dorosłych. Mamy bogatą i nietuzinkową ofertę zajęć artystycznych, a nasi prowadzący to fachowcy, którzy wprowadzą Was w arkana sztuki i rzemiosła.

Zapraszamy także na autorskie zajęcia z języka angielskiego. Są one skierowane zarówno do osób początkujących jak i też takich, które kontakt z językiem już miały, a chciałyby pogłębić znajomość przy filiżance herbaty i angielskim ciasteczku. Nauka języka nie jest zarezerwowana tylko dla dzieci i młodzieży, więc szczególnie zapraszamy uczestników +45.

W Dobrym Miejscu działamy także rozpieszczająco na zmysły – w naszej kawiarni można napić się wspanialej kawy, mamy doskonały wybór herbat i zawsze znajdzie się do nich jakiś smakołyk. Zimą można posiedzieć przy kominku, a zawsze poczytać ciekawą książke, których nie brak na pólłkach. Zachęcamy także do rozszerzania  idei book crossingu, czyli wymiany książek. Wystarczy przynieść swoje już przeczytane tomy, by wyjść z pozycjami, których jeszcze nie znacie.

Kolejną propozycją dla naszych gości jest galeria rękodzieła. Można u nas kupić wspaniały prezent dla kogoś lub siebie, mamy zarówno drobiazgi, jak i "wieksze gabaryty" – np. przepiekne patchworki. Autorami dzieł i dziełek są przede wszystkim osoby prowadzące warsztaty artystyczne w Dobrym Miejscu.

Chcielibyśmy, aby Dobre Miejsce stało się również centrum wymiany sąsiedzkiej informacji. Będziemy organizować imprezy lokalne, fajne akcje  jak np. „szafingi” czyli wymianę zawartości szaf, "garażowe" wyprzedaże, spotkania z ciekawymi ludźmi. Cały czas propagujemy darmową wymianę książek (book crossing). Wystarczy przynieść swoje już przeczytane tomy by wyjść z pozycjami, których jeszcze nie znacie. Czekają już pełne regały książek dla miłośników czytania.

Przed nami wiele wyzwań. Mam nadzieję, że do nas zajrzycie, polubicie Dobre Miejsce i staniecie sie naszymi przyjaciółmi.Serdecznie zapraszamy !!!!!

Zespół „Dobrego Miejsca”