Kategorie
Bez kategorii

Dobre miejsce w Warszawie

Dobre Miejsce w Warszawie to enklawa dla wszystkich, którzy chcą się oderwać od monotonii, rutyny, pośpiechu. Spędzić czas relaksując się przy naszych poradnikach.

Znajdziesz u nas wiele ciekawych poradników. Każdego tygodnia będą pojawiać się nowe. Przede wszystkim zapraszamy na artykuły o finansach, dietach, psychologii oraz ciekawych miejscach w Warszawie. Bogata i nietuzinkowa oferta wprowadzi Was w przyjemny nastrój.

W Dobrym Miejscu dbamy także o nasze zmysły – w naszej bazie poradników znajdą się domowe ciasta, obiady i przekąski. Mamy doskonały wybór pomysłów na danie dnia. Usiądź wygodnie popijając kawę i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Kolejną propozycją są ogłoszenia. Chcemy by dobre miejsce było miejscem nieodpłatnych ogłoszeń dla mieszkańców naszego pięknego miasta.

Chcielibyśmy, aby Dobre Miejsce stało się także centrum wymiany sąsiedzkiej informacji. Będziemy informować i lokalnych imprezach, akcjach typu: „garażowe” wyprzedaże, wymiana zawartości szaf, spotkania z interesującymi ludźmi.

Przed nami wiele wyzwań. Mam nadzieję, że będziecie nas regularnie odwiedzać. Dobre Miejsce stanie się Waszym przyjacielem. Serdecznie zapraszamy :-).
Serwis „Dobre Miejsce”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *